TP-Link TL-SG1005P 5x GbE LAN Switch 4xPoE nem menedzselhető asztali switch
Név: TP-Link TL-SG1005P 5x GbE LAN Switch 4xPoE nem menedzselhető asztali switch
Jellemzők: TP-Link TL-SG1005P 5x GbE LAN Switch 4xPoE nem menedzselhető asztali switch
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Switch típusa: Nem menedzselhető
  • QoS: Igen
  • Automatikus MDI/MDI-X: Igen
  • MAC címtábla: 2000 bejegyzés
  • POE maximális teljesítmény: 56 W
  • Alap LAN csatlakozók típusa: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Összes LAN port: 5 db
  • POE portok száma: 4 db
  • 10G támogatás: Nem
  • Max. adatátviteli sebesség / mp: 10 Gbit/s
  • Szabvány: 802.1p
  • IGMP szűrés: Igen
  • LED-kijelzők: Igen
  • Alap szín: Fekete
  • Külső tápegység: Igen
  • Bemeneti feszültség: 120 - 220
  • Teljesítmény felvétel: 63W
  • Folyamatszabályozás támogatás: Igen
  • Relatív üzemi páratartalom: 10 - 90 %
  • Működési hőmérséklet-tartomány (T-T): 0 - 40 °C
  • POE támogatás: Igen
  • Szélesség (max.)A termék legnagyobb szélessége.: 100 mm
  • Magasság (max.)A termék legnagyobb magassága. Notebooknál csukott állapotban.: 25 mm
  • Mélység (max.)A termék legnagyobb mélysége.: 98 mm