TOO OFR-9-2000-121 9 TAGÚ ELEKTROMOS OLAJRADIÁTOR
Név: TOO OFR-9-2000-121 9 TAGÚ ELEKTROMOS OLAJRADIÁTOR
Jellemzők: 9 tag, 2 fokozat, termosztát, 2000W
Márka: TOO
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Típus
    • Olajradiátor
  • Termosztát
    • Igen
  • Távirányító
    • Nem
  • Időzítő
    • Nem
  • Hőfokszabályzó
    • Igen
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 380 mm
    • Magasság (max.)
      • 550 mm
    • Mélység (max.)
      • 280 mm
  • Alapadatok
    • Teljesítmény
      • 2000 W