TOO OFR-11-2500-121 11 TAGÚ ELEKTROMOS OLAJRADIÁTOR
Név: TOO OFR-11-2500-121 11 TAGÚ ELEKTROMOS OLAJRADIÁTOR
Jellemzők: 11 tag, 2 fokozat, termosztát, 2500W , szürke
Márka: TOO
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Típus
    • Olajradiátor
  • Termosztát
    • Igen
  • Távirányító
    • Nem
  • Időzítő
    • Nem
  • Hőfokszabályzó
    • Igen
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 440 mm
    • Magasság (max.)
      • 540 mm
    • Mélység (max.)
      • 280 mm
  • Alapadatok
    • Teljesítmény
      • 2500 W