TOO FH-100-1500-B elektromos látványkandalló
Név: TOO FH-100-1500-B elektromos látványkandalló
Jellemzők: TOO FH-100-1500-B elektromos látványkandalló
Márka: TOO
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Típus
    • Elektromos kandalló
  • Termosztát
    • Igen
  • Hőfokszabályzó
    • Nem
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 455 mm
    • Magasság (max.)
      • 405 mm
    • Mélység (max.)
      • 235 mm
  • Alapadatok
    • Teljesítmény
      • 1500 W