TOO FANM-200-2600 W TUNDRA mobil klíma
Név: TOO FANM-200-2600 W TUNDRA mobil klíma
Jellemzők: TOO FANM-200-2600 W TUNDRA mobil klíma
Márka: TOO
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Mennyiség:
Termék jellemzők: Szín: fehér Összteljesítmény: 2600 W Fűtés funkció WIFI funkció Nettó súly: 20,5 kg Távirányító 24 órás időzítő Hűtőteljesítmény: 950 W 18 m2 ajánlott szobaméret Légáramlás térfogata: 300 m3/h Zaj szint: <65DB Méret: 33 x 29,2 x 68,5 cm Tápkábel hossza: 1,5 M 230 V / 50 Hz - 60 Hz Logisztikai súly: 24 Kg