TOO FAND-20-500-BL ASZTALI VENTILÁTOR
Név: TOO FAND-20-500-BL ASZTALI VENTILÁTOR
Jellemzők: 20 W,2 fokozat,
Márka: TOO
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Mennyiség:
  • Alapadatok
    • Típus
      • Asztali ventilátor
    • Teljesítmény
      • 20 W
  • Tömeg és méretek
    • Nettó súly
      • 1,53 kg
    • Szélesség (max.)
      • 261 mm
    • Magasság (max.)
      • 305 mm
    • Mélység (max.)
      • 110 mm