TOO FANB-50-101-W LAPÁT NÉLKÜLI VENTILÁTOR
Név: TOO FANB-50-101-W LAPÁT NÉLKÜLI VENTILÁTOR
Jellemzők: 50 W,3 fokozat,időzítő,távirányító
Márka: TOO
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Alapadatok
    • Típus
      • Asztali ventilátor
    • Teljesítmény
      • 50 W
  • Tömeg és méretek
    • Nettó súly
      • 2,16 kg
    • Szélesség (max.)
      • 265 mm
    • Magasság (max.)
      • 610 mm
    • Mélység (max.)
      • 215 mm