Samsung 98" QE98QN90AATXXH 4K UHD NEO Smart QLED TV
Név: Samsung 98" QE98QN90AATXXH 4K UHD NEO Smart QLED TV
Jellemzők: Samsung 98" QE98QN90AATXXH 4K UHD NEO Smart QLED TV
Márka: SAMSUNG
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 3 Év
Mennyiség:
Termék leírás
Képminőség
Quantum Mini LED + Quantum Matrix technológia
Ultrafinom fényszabályozás, részletes kép világos és sötét jelenetekben egyaránt.
Neo Quantum Processzor 4K
Quantum HDR 1500 / 2000
Dinamikus kontraszt és precíz árnyalatok HDR10+ támogatással.
100% színgazdagság Quantum Dot technológiával
Élénk, valósághű színek bármilyen fényerő mellett.
Megjelenítés és design
Tükröződésmentes kijelző
Zavartalan nézés nappali fényben is.
Ultra széles betekintési szög
Tökéletes színek és részletek oldalról is.
NeoSlim dizájn (27 mm)
Modern, ultravékony, esztétikus megjelenés.
Hangtechnológia
Mozgáskövető hang (OTS+)
3D-s, térbeli hangzás, amely követi a képen történő eseményeket.
Q-Symphony
A TV és a soundbar hangszórói egyszerre működnek harmonikusan.
SpaceFit Sound
Automatikus hangkalibráció a helyiséghez igazodva.
Aktív hangerősítő (AVA)
Környezeti zajok mellett is tisztán hallható párbeszédek.
Gaming funkciók
Motion Xcelerator Turbo+ (4K 120Hz)
Gyors válaszidő, sima mozgás.
Super Ultrawide GameView & Game Bar
21:9 és 32:9 képarány, játék közbeni beállítások.
FreeSync Premium Pro
Akadozás- és képtörésmentes játékmenet alacsony késleltetéssel.
Okosfunkciók
Többnézet (Multi View)
TV és telefon tartalmainak egyidejű megjelenítése.
Érintéses tartalomtükrözés (Tap View)
Egy koppintással tükrözheted a mobilod képernyőjét.
Kompatibilitás Android és iOS eszközökkel.
Specifikációk
Kép és kijelző
  • Felbontás: 3840 × 2160 (4K)
  • HDR: Kvantum HDR 2000, HDR10+, HLG
  • Képminőségi index (PQI): 4500
  • Képfeldolgozás: Neo Quantum Processzor 4K, AI felskálázás, adaptív kép
  • Színek: 100%-os színtérfogat, kiterjesztett színtér
  • Kontraszt: Kvantummátrix technológia, mikro fényerőszabályozás
  • Látószög: Ultraszéles betekintési szög
  • Film mód / Filmkészítői mód (FMM)
  • Tükröződésmentes felület
Hang
  • Hangteljesítmény (RMS): 60 W
  • Hangszórók: 4.2.2 csatorna, mélynyomó
  • Hangtechnológiák: Mozgáskövető hang (OTS+), Q-Symphony, Aktív hangerősítő, Adaptív hang+
  • Dolby Digital Plus / Dolby 5.1 dekóder
Gaming és mozgás
  • FreeSync Premium Pro
  • Automatikus játékmód, Játék navigációs sáv, Dinamikus fekete EQ
Okosfunkciók
  • Operációs rendszer: Tizen™
  • Bixby: Több nyelven
  • Webböngésző, SmartThings, Galéria mód
  • Tartalom tükrözése: DLNA / mobil → TV, TV → mobil
  • Osztott képernyő (Többnézet): Legfeljebb 2 videó
  • Wi-Fi / Bluetooth / eARC / HDMI 2.1 × 4 / USB × 2
Design és méretek
  • NeoSlim dizájn, keret nélküli, titánfekete
  • Állvány típusa: Hajlítólemez
  • VESA: 600 × 400 mm
  • TV méretei állvánnyal: 2185 × 1319 × 366,9 mm
  • TV méretei állvány nélkül: 2185 × 1249 × 30,9 mm
  • Súly állvánnyal / nélkül: 75,7 kg / 61,4 kg
Energia
  • Áramforrás: AC 220-240 V, 50/60 Hz
  • Tipikus fogyasztás: 155 W
  • Maximális fogyasztás: 435 W
  • Készenléti fogyasztás: 0,5 W
  • Energiaosztály: E
Műszaki adatok:
  • Kijelző méret: 98 "
  • Képátló: 247,00 cm
  • Kijelző típus: QLED
  • Kijelző felbontás: 3840x2160
  • Kijelző képfrissítés: 120 Hz
  • Smart: Igen
  • Tuner: DVB-C
  • Hangszóró: 60W
  • Funkciók: HDR 10+
  • Készenléti fogyasztás: 0,50 watt
  • Energiaosztály: E
  • Bluetooth: Igen
  • USB 2.0 be: 2 db
  • HDMI be: 4 db
  • CI kártya foglalat: Igen
  • WiFi: Igen
  • Fali konzol szabvány: VESA 600x400
  • Szélesség (max.)A termék legnagyobb szélessége.: 218,5 cm
  • Magasság (max.)A termék legnagyobb magassága.: 132 cm
  • Mélység (max.)A termék legnagyobb mélysége.: 36,7 cm
  • Gamer: Igen
  • AMD FreeSync kompatibilitás: Igen
Válassza a Samsung 98" QE98QN90AATXXH 4K UHD NEO Smart QLED TV terméket megbízható minőségéért!