Mill CO2200MECMAX Instant Max 2200W mechanikus mobil konvektor
Név: Mill CO2200MECMAX Instant Max 2200W mechanikus mobil konvektor
Jellemzők: Mill CO2200MECMAX Instant Max 2200W mechanikus mobil konvektor
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Típus
    • Elektromos konvektor
  • Termosztát
    • Igen
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 620 mm
    • Magasság (max.)
      • 385 mm
    • Mélység (max.)
      • 245 mm
  • Alapadatok
    • Teljesítmény
      • 2200 W
Válassza a Mill CO2200MECMAX Instant Max 2200W mechanikus mobil konvektor terméket megbízható minőségéért!