LG 65" 65QNED85A3C 4K UHD AI Smart QNED evo MiniLED TV
Név:
Jellemzők:
Márka:
LG
Forgalmazó:
SPOROL6
Készlet:
Raktáron
Szállítási költség:
Nem rendelhető!
Jótállás:
2 Év
LEÍRÁS
Logisztikai súly: 29 Kg
×
Kötelező választani!
Mielőtt kosárba raknád a terméket,
válassz
színt
és
méretet
!
Termékek
Szórakoztató elektronika
Televíziók
Televízió 60cm-ig
Televízió 82cm-ig
Televízió 90cm felett
Projektorok
TV állvány, fali konzol
Fali konzolok
TV állványok
Digitális Tv antenna
Digitális kültéri aktív antenna
Digitális kültéri passzív antenna
Digitális beltéri szoba antenna
Játékkonzol, játék szoftver
Játék konzol
Játék szoftver
Audió
Audió kiegészítők
Házi mozi
Hordozható kisrádiók
Ébresztőórák
Hordozható készülékek
Mikro-hifi
Bluetooth fejhallgatók
Walkie Talkie
Walkie Talkie kiegészítők
Lemezlejátszók
Fejhallgatók
Bluetooth party hangfal
Időjárás állomások
Időjárás állomás
Telefon
Mobiltelefon
Iphone okostelefon
Android okostelefon
Okosórák
Okosóra
Okosóra szíjjak
Okosóra védőtok
Okosóra kijelzővédő fólia
Okosóra kábelek
Mobiltelefon kiegészítő
Bluetooth fülhallgatók
Mobiltelefon tokok
Telefon hátlap védőtok
Telefon kijelzővédő fólia
Telefon töltők
Egyéb telefon kiegészítők
Számítástechnika
Apple Ipad
Apple Ipad 12"
Apple Ipad 10"
Tablet Android
Tablet Android 14"
Tablet Android 12"
Tablet Android 11"
Tablet Android 10"
Tablet Android 9"
Tablet Android 8"
Tablet kiegészítők
Tablet kijelzővédő fólia
Tablet tartó
Érintőceruza
Tablet tok
Laptop
Laptop AMD
Laptop Intel
Apple MacBook
Notebook táska
Számítógép
Asztali számítógép
Barebone PC
Nyomtató
Tintapatron
Lézernyomtató toner
Tintasugaras nyomtató
Multifunkciós tintasugaras nyomtató
Lézernyomtató
Multifunkciós lézer nyomtató
Multifunkciós színes lézer nyomtató
Monitor
Monitor LED 19"
Monitor LED 22
Monitor LED 24
Monitor LED 27"
Monitor LED 30"