LG 27" 27MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor
Név: LG 27" 27MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor
Jellemzők: LG 27" 27MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor
Márka: LG
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 3 Év
Mennyiség:
27", 16:9 IPS FHD (1920 x 1080), 200 cd/m?, 1000:1, 178?(R/L), 178?(U/D), 5ms, HDMI: 2 db VESA 100 x 100 mm, 2*2W hangszóró
Válassza a LG 27" 27MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor terméket megbízható minőségéért!