LG 27" 27G810A-B.AEU 4K UHD IPS 180Hz HDMI/DP/USB gamer monitor
Név: LG 27" 27G810A-B.AEU 4K UHD IPS 180Hz HDMI/DP/USB gamer monitor
Jellemzők: LG 27" 27G810A-B.AEU 4K UHD IPS 180Hz HDMI/DP/USB gamer monitor
Márka: LG
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
Ideális gaming kijelző
A 27"-os gaming monitorunk natív 4K UHD felbontást biztosít. Ha extra sebességre vágysz, kapcsold be a Dual-Mode-ot: élvezd a 4K felbontást 180Hz-en a kiegyensúlyozott részletesség érdekében vagy válts Full HD-ra 360Hz-en a maximális képkockasebességért – mindezt az 1ms-os GtG válaszidő támogatja, amely élessé tesz minden mozdulatot.
Merülj el a valósághű színekben és hódítsd meg a játékokat!
Válts 360Hz és 180Hz között a Dual-Mode funkcióval!
A VESA-tanúsítvánnyal rendelkező Dual-Mode monitorral belemerülhetsz a grafikailag gazdag játékokba 4K UHD 180Hz-en, vagy azonnal átválthatsz FHD 360Hz-re a gyors tempójú játékok esetén. Az On-Screen Display menüben kényelmesen kiválasztható a két üzemmód, míg az LG Switch segítségével fizikai gyorsbillentyűvel vagy billentyűparanccsal válthatsz, a műfajhoz igazított optimális élményért.
Lenyűgöző sebesség, ami magával ragad
Széles körben elfogadott technológiával tanúsítva
Dynamic Action Sync
Feketestabilizátor
Célkereszt
A pontosabb lövés érdekében a célkereszt rögzíthető a középpontban.
Csatlakoztasd a lenyűgöző hanghatások érdekében!
Kompakt és elegáns
Tovább olvasom
Műszaki adatok:
  • Kijelző méret: 27 "
  • Panel típus: IPS
  • Kijelző felbontás: 3840x2160
  • Kijelző képarány: 16:9
  • Kijelző fényerő: 400 cd/m2
  • Kijelző válaszidő: 1 ms
  • Kijelző képfrissítés: 180 Hz
  • G-Sync kompatibilitás: Van
  • AMD FreeSync kompatibilitás: Van
Válassza a LG 27" 27G810A-B.AEU 4K UHD IPS 180Hz HDMI/DP/USB gamer monitor terméket megbízható minőségéért!