LG 27" 27BA550-B FHD IPS 100Hz USB/HDMI/VGA/DP fekete LED monitor
Név: LG 27" 27BA550-B FHD IPS 100Hz USB/HDMI/VGA/DP fekete LED monitor
Jellemzők: LG 27" 27BA550-B FHD IPS 100Hz USB/HDMI/VGA/DP fekete LED monitor
Márka: LG
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 3 Év
Mennyiség:
27", 1920x1080, 100Hz, 16:9, 250cd/m2, 1300:1, 5ms, USB2.0, USB3.0, D-Sub, HDMI, DisplayPort, fejhallgató kimenet, hangszóró, falra szerelhető (VESA), portré mód (pivot), forgatható (swivel), dönthető (tilt), 15W
Válassza a LG 27" 27BA550-B FHD IPS 100Hz USB/HDMI/VGA/DP fekete LED monitor terméket megbízható minőségéért!