LG 24" 24MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor
Név: LG 24" 24MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor
Jellemzők: LG 24" 24MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor
Márka: LG
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 3 Év
Mennyiség:
Valósághű színek széles szögtartományban
Folyamatos megjelenítés. Zökkenőmentes munkafolyamat.
A gyors, 100 Hz-es képfrissítés hibátlan képkockafeltöltést biztosít a különböző programokban. Élvezheti a valósághű játékmenetet, ami kevesebb akadozással és mozgási elmosódással jár.
Olvasó üzemmód
Vibrálásmentes kép
Merüljön el a játékokban!
Dynamic Action Sync
Feketestabilizátor
Célkereszt
A pontosabb lövés érdekében a célkereszt rögzítve van a középpontban.
Letisztult vezérlés
Helytakarékos íróasztal
Egyszerű és kényelmes megoldás
Tovább olvasom
Műszaki adatok:
  • Kijelző méret: 23,8 "
  • Panel típus: IPS
  • Kijelző felbontás: 1920x1080
  • Kijelző képarány: 16:9
  • Kijelző fényerő: 250 cd/m2
  • Kijelző válaszidő: 5 ms
  • Kijelző képfrissítés: 100 Hz
  • G-Sync kompatibilitás: Nincs
Válassza a LG 24" 24MS550-B FHD IPS 100Hz HDMI monitor terméket megbízható minőségéért!