Hisense RVCL144ABEVO fekete robotporszívó
Név: Hisense RVCL144ABEVO fekete robotporszívó
Jellemzők: Hisense RVCL144ABEVO fekete robotporszívó
Márka: Hisense
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
Termékleírás
Elektronikusan szabályozott víztartály
Okos alkalmazásvezérlés. Egyszerű, távoli irányítás
Kétlépéses intelligens takarítás
Testreszabott tisztítási módok
30 érzékelő – Teljes körű biztonság és hatékonyság
Technikai adatok
  • Zajszint: 70 dB(A)
  • Max. szívási teljesítmény: 8 kPa
  • Csatlakozási teljesítmény: 14.4 V
  • A termék szélessége: 350 mm
  • A termék magassága: 97 mm
  • A termék mélysége: 350 mm
  • A csomagolt termék szélessége: 410 mm
  • A csomagolt termék magassága: 133 mm
  • A csomagolt termék mélysége: 460 mm
  • Nettó tömeg: 3.4 kg
Műszaki adatok:
  • Típus: Robot
  • Tisztítás típusa: Száraz + Nedves
  • Portároló típusa: Portartály és víztartály
  • Szűrőrendszer: HEPA
  • Energia ellátás: Akkumulátoros
  • Alap szín: Fekete
  • Tartály űrtartalma: 0,5 l
  • Akkumulátoros: Igen
  • Szívóteljesítmény: 8000 Pa
  • Automatikus visszatérés a bázishoz: Igen
  • Vezérlés okostelefonnal: Igen
  • Üzemidő: 150 perc
  • Teljesítmény: 5200 mA
  • Portartály telítettség kijelző: Igen
  • Szélesség (max.)A termék legnagyobb szélessége.: 350 mm
  • Magasság (max.)A termék legnagyobb magassága. Notebooknál csukott állapotban.: 97 mm
  • Mélység (max.)A termék legnagyobb mélysége.: 350 mm