Electrolux ECH/BM-1600 3BI-W EEC inverteres konvektor
Név: Electrolux ECH/BM-1600 3BI-W EEC inverteres konvektor
Jellemzők: Electrolux ECH/BM-1600 3BI-W EEC inverteres konvektor
Márka: Electrolux
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Típus
    • Elektromos konvektor
  • Termosztát
    • Nem
  • Hőfokszabályzó
    • Nem
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 910 mm
    • Magasság (max.)
      • 468 mm
    • Mélység (max.)
      • 142 mm
  • Alapadatok
    • Teljesítmény
      • 1600 W