BPTB014B156 fekete gurulós hátizsák
Név: BPTB014B156 fekete gurulós hátizsák
Jellemzők: 15,6
Márka: S6
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
  • Fizikai jellemzők
    • Anyag
      • Poliészter
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 365 mm
    • Magasság (max.)
      • 525 mm
    • Mélység (max.)
      • 215 mm
    • Súly
      • 2 gramm
  • Alapadatok
    • Formátum
      • Notebook hátitáska
    • Táska kompatibilitás
      • 15,6" notebook táska
    • Márka kompatibilitás
      • Univerzális
    • Eszköz kompatibilitás
      • Univerzális
    • Maximális kijelzőméret kompatibilitás
      • 15,6 "