Black&Decker BDCDC18B-QW 18V 1.5Ah Li-Ion akkus fúrócsavarozó
Név: Black&Decker BDCDC18B-QW 18V 1.5Ah Li-Ion akkus fúrócsavarozó
Jellemzők: Black&Decker BDCDC18B-QW 18V 1.5Ah Li-Ion akkus fúrócsavarozó
Márka: Black and Decker
Forgalmazó: SPOROL6
Készlet: Raktáron
Jótállás: 2 Év
Mennyiség:
Black+Decker BDCDC18B-QW Akkus fúró-csavarbehajtó
A Black+Decker BDCDC18B-QW egy nagy teljesítményű, 18V-os akkus fúró-csavarbehajtó, amely ideális választás közepes és nehéz fúrási, valamint csavarozási munkákhoz fában, fémben és műanyagban. A két darab 1,5 Ah kapacitású lítium-ion akkumulátor hosszú üzemidőt és tartósságot biztosít, miközben a vezeték nélküli kialakítás maximális mozgásszabadságot ad a felhasználónak. A 30 Nm maximális nyomaték, az egyszerűen kezelhető gyorstokmány, valamint a 10 pozíciós kuplung precíz irányíthatóságot tesz lehetővé minden feladathoz. Beépített LED-világítás segíti a munkaterület megvilágítását, a csúszásmentes puha markolat pedig kényelmes használatot nyújt. A készülékhez tartozik töltő és két akkumulátor is, így mindig készen áll a munkáraFőbb jellemzők:
18V Li-Ion akkumulátor (2 db, 1,5 Ah)
30 Nm maximális nyomaték
10 pozíciós kuplung
Beépített LED-világítás
Csúszásmentes puha markolat
Gyorstokmány (10 mm)
Töltő és 2 akkumulátor a csomagban
Válassza a Black&Decker BDCDC18B-QW 18V 1.5Ah Li-Ion akkus fúrócsavarozó terméket megbízható minőségéért!